Přikrývka 200x240 - LETNÍ
Vrchní materiál 100% mikrovlákno. Obsahuje 860gr polyesterového rouna. Praní na 95°C. Deka je vhodná pro alergiky.
Dostupnost: Skladem
Také doporučujeme:
Přikrývka 200x220 - ZIMNÍ
Přikrývky a polštáře > přikrývky: Vrchní materiál 100% mikrovlákno. Obsahuje 1850gr polyesterového rouna. Praní na 95°C. Deka je vhodná pro alergiky.
Přikrývka 200x220 - LETNÍ
Přikrývky a polštáře > přikrývky: Vrchní materiál 100% mikrovlákno. Obsahuje 790gr polyesterového rouna. Praní na 95°C. Deka je vhodná pro alergiky.
Přikrývka 200x220 - CELOROČNÍ
Přikrývky a polštáře > přikrývky: Vrchní materiál 100% mikrovlákno. Obsahuje 1580gr polyesterového rouna. Praní na 95°C. Deka je vhodná pro alergiky.

Přikrývky a polštáře > přikrývky > Přikrývka 200x240 - LETNÍ
NOVINKA NAŠÍ SPOLEČNOSTI.
PŘIKRÝVKY V NOVÉM PROVEDENÍ:-)) ZADALI JSME DO NAŠÍ NABÍDKY LUXUSNÍ PŘIKRÝVKY S MOŽNOSTÍ PRANÍ NA 95°C ZA CENU PŘIKRÝVKY S PRANÍM NA 60°C. NAŠE PŘIKRÝVKY JSOU KRÁSNĚ A PRAVIDELNĚ PROŠÍVANÉ, VYPLNĚNÉ LUXUSNÍM VÝVOZOVÝM ROUNEM. TATO PŘIKRÝVKA JE PO CELÉ PLOŠE OPASPULKOVÁNA. NA PRVNÍ DOJEM JE PEŘINA PEVNÁ, PO TÝDENNÍM POUŽÍVÁNÍ KRÁSNĚ ZMĚKNE. PO VYPRÁNÍ JE STÁLE KRÁSNĚ NADÝCHANÁ A MĚKKOUČKÁ.
PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ SNY..........
Jaké vzory na povlečení preferujete?
Již hlasovalo: 1375
Nabízíme pouze vysoce kvalitní ložní povlečení, které si šijeme ve vlastních dílnách. Většina našeho povlečení je šita se zapínáním na zip.
Hlavní naší činností je šití lůžkovin pro hotely, ubytovny, školy v přírodě a penziony. V případě, že máte zájem o povlečení z bavlny, damašku nebo krepu nás prosím kontaktujte a my Vám uděláme cenovou nabídku na Vámi objednané zboží.
Dodáváme polštáře a peřiny všech cenových kategorií, chrániče na matrace, ručníky, osušky, koupelnové předložky, šijeme záclony a závěsy (na míru). Takže neváhejte a napište nebo zavolejte.
Tanatex, obleč si svou postel ...
Pro příznivce staroanglického stylu našíváme ze stejných vzorů, ze kterých máme v nabídce povlečení, sedáky a polštářky.